budmar
budmar
Usługi budowlane firmy BUDMAR
 
 
 
 
 

 

Budujemy domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, niewielkie bloki, zrealizujemy także budowy hoteli, obiektów handlowych, usługowych czy też biurowych. Podejmujemy się również kompleksowych remontów, modernizacji, adaptacji budynków. O profesjonalizmie naszej firmy w wykańczaniu wnętrz może świadczyć szereg robót wykończeniowych zrealizowanych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.


Wieloletnie doświadczenie związane z budownictwem oraz odpowiednio dobrana kadra pracownicza pozwala nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.

Oferujemy szeroki zakres usług murarskich:

wznoszenie budynków, murowanie ścian osłonowych, murowanie ścianek działowych, murowanie ścian nośnych, murowanie z klinkieru.

 

Usługi tynkarskie oraz posadzkarskie:


Wylewki, szlichty, wylewki samopoziomujące, tynki tradycyjne cementowo wapienne, płytki podłogowe, ścienne, elewacyjne

Usługi malarskie:


Szpachlowanie, gładzie, malowanie, lakierowanie, tapetowanie, montaż kasetonów, winyli, suche tynki, zabudowy, docieplenia, sufity podwieszane, ścianki GK

Roboty żelbetowe oraz ciesielskie:


Ławy fundamentowe, fundamenty, wszelkie roboty budowlane związane ze stanem zero,  słupy, podciągi, stropy

Docieplenia budynków:


Planując inwestycję budowlaną, niezależnie od jej skali, czy charakteru, niezwykle istotnym elementem jej realizacji jest docieplanie. Nasza świadomość związana z koniecznością odpowiednich nakładów gospodarczych, w celu późniejszych oszczędności nieustannie wzrasta, dlatego docieplanie budynków stało się nieodzowną częścią każdej nowej realizacji architektonicznej. Docieplenia to komfort, wygoda i oszczędności związane z późniejszym okresem eksploatacji budynku. Temperatura, która panuje w ocieplonych pomieszczeniach jest ściśle zależna od pory roku. W lecie będzie to atmosfera ukojenia od męczących upałów, w zimie natomiast przyjemne ciepło.


Usługi remontowe:


Zakres usług remontowych począwszy od  robót elewacyjnych aż po remonty wnętrz budynków.
Swoje działania kierujemy głównie do firm, instytucji oraz inwestorów prywatnych z terenu wielkopolskiego Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.

© 2021 www.budmar-ostrow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone